Vibe (7.x-1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Content
uk: Вміст

en: Help
uk: Довідка

en: Header
uk: Верхній колонтитул

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Main menu
uk: Головне меню

en: Sidebar first
uk: Перша бічна панель

en: Submitted by !username on !datetime
uk: Опубліковано !username !datetime

en: Sidebar second
uk: Друга бічна панель
