Vide (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: User interface
ar: واجهة المستخدم

en: Not found
ar: غير موجود

en: Loop
ar: حلقة

en: Background color
ar: لون الخلفية

en: Position
ar: الوضع

en: Autoplay
ar: تشغيل آلي

en: About
ar: حول
