Vide (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: User interface
ca: Interfície d'usuari

en: Not found
ca: No trobat

en: Volume
ca: Volum

en: Loop
ca: Bucle

en: Background color
ca: Color de fons

en: Position
ca: Posició

en: Autoplay
ca: Reproducció automàtica

en: About
ca: Detalls
