Vide (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: User interface
da: Brugergrænseflade

en: Not found
da: Ikke fundet

en: Volume
da: Mængde

en: Background color
da: Baggrundsfarve

en: Position
da: Placering

en: Class name
da: Klassenavn

en: Requirements
da: Krav

en: About
da: Om

en: Muted
da: Dæmpet
