Vide (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: User interface
fi: Käyttöliittymä

en: Not found
fi: Ei löydy

en: Loop
fi: Kierros

en: Background color
fi: Taustaväri

en: Position
fi: Sijoitus

en: Requirements
fi: Vaatimukset

en: About
fi: Tietoja
