Vide (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: User interface
gl: Interface de usuario

en: Not found
gl: Non atopada

en: Loop
gl: Bucle

en: Background color
gl: Cor de fondo

en: Position
gl: Posición

en: Class name
gl: Nome da clase

en: Autoplay
gl: Reproducción automática

en: About
gl: Información
