Vide (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: User interface
he: ממשק משתמש

en: Not found
he: לא נמצא

en: Loop
he: בלופ

en: Background color
he: צבע רקע

en: Position
he: מיקום

en: Autoplay
he: הפעלה אוטומטית

en: About
he: אודות
