Vide (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: User interface
hr: Korisničko sučelje

en: Not found
hr: Nije nađeno

en: Background color
hr: Boja pozadine

en: Position
hr: Pozicija

en: About
hr: Opis
