Vide (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: User interface
it: Interfaccia utente

en: Not found
it: Non trovato

en: Loop
it: Iterazione

en: Background color
it: Colore dello sfondo

en: Position
it: Posizione

en: Class name
it: Nome classe

en: Requirements
it: Requisiti

en: Autoplay
it: Partenza automatica

en: About
it: Informazioni
