Vide (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: User interface
ja: ユーザーインターフェース

en: Not found
ja: 見つかりません

en: Volume
ja: ボリューム

en: Loop
ja: ループ

en: Background color
ja: 背景色

en: Position
ja: ポジション

en: Class name
ja: クラス名

en: Autoplay
ja: 自動再生

en: jQuery Update
ja: jQuery アップデート

en: About
ja: アバウト

en: Muted
ja: ミュート
