Vide (7.x-1.0) - en to no translation catalogue (8 entries)

en: User interface
no: Brukergrensesnitt

en: Not found
no: Ikke funnet

en: Volume
no: Volum

en: Background color
no: Bakgrunnsfarge

en: Position
no: Posisjon

en: Autoplay
no: Spill av automatisk

en: About
no: Om

en: Muted
no: Lyd av
