Vide (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: User interface
nl: Gebruikersinterface

en: Not found
nl: Niet gevonden

en: Loop
nl: Lus

en: Background color
nl: Achtergrondkleur

en: Position
nl: Positie

en: Class name
nl: Klassenaam

en: Requirements
nl: Vereisten

en: Autoplay
nl: Automatisch afspelen

en: About
nl: Over

en: Muted
nl: Gedempt
