Vide (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: User interface
ro: Interfața utilizatorului

en: Not found
ro: Nu s-a găsit

en: Volume
ro: Volum

en: Loop
ro: Buclă

en: Background color
ro: Culoare fundal

en: Position
ro: Poziţie

en: About
ro: Despre
