Vide (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: User interface
ta: பயனர் இடைமுகப்பு

en: Not found
ta: காணக்கிடைக்கவில்லை

en: Background color
ta: பின்புல நிறம்

en: Position
ta: இடம்

en: Autoplay
ta: தானியங்கு

en: About
ta: பற்றி
