Vide (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: User interface
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་འཆར་ངོས

en: Not found
bo: མ་རྙེད

en: Volume
bo: སྒྲ་ཚད།

en: Background color
bo: རྒྱབ་ལྗོངས་ཀྱི་ཁ་དོག

en: Position
bo: གནས་ས

en: About
bo: གསལ་བཤད
