Vide (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: User interface
cs: Uživatelské rozhraní

en: Not found
cs: Nenalezeno

en: Background color
cs: Barva pozadí

en: Position
cs: Pozice

en: Class name
cs: Jméno třídy

en: Requirements
cs: Požadavky

en: Autoplay
cs: Přehrát automaticky

en: About
cs: Popis
