Vide (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: User interface
de: Benutzeroberfläche

en: Not found
de: Nicht gefunden

en: Loop
de: Schleife

en: Background color
de: Hintergrundfarbe

en: Class name
de: Klassenname

en: Requirements
de: Voraussetzungen

en: Autoplay
de: Automatisch abspielen

en: jQuery Update
de: JQuery Update

en: About
de: Über

en: Muted
de: Stummgeschaltet
