Vide (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: User interface
el: Διεπαφή χρήστη

en: Not found
el: Δεν βρέθηκε

en: Background color
el: Χρώμα παρασκηνίου

en: Position
el: Θέση

en: About
el: Περί
