Vide (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: User interface
et: Kasutajaliides

en: Not found
et: Ei leitud

en: Volume
et: Maht

en: Loop
et: Silmus

en: Background color
et: Taustavärv

en: Position
et: Asukoht

en: Class name
et: Klassi nimi

en: Autoplay
et: Automaatne esitamine

en: About
et: Programmist

en: Muted
et: Vaigistatud
