Vide (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: User interface
eu: Erabiltzaile interfazea

en: Not found
eu: Ez da aurkitu

en: Position
eu: Kokapena

en: jQuery Update
eu: jQuery Eguneraketa

en: About
eu: (r)i buruz
