Vide (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (10 entries)

en: User interface
fr: Interface utilisateur

en: Not found
fr: Non trouvé

en: Loop
fr: Boucle

en: Background color
fr: Couleur d'arrière-plan

en: Class name
fr: Nom de la classe

en: Requirements
fr: Exigences

en: Autoplay
fr: Lecture automatique

en: About
fr: À propos

en: Muted
fr: Muet

en: Resizing
fr: Redimensionnement
