Vide (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: User interface
hi: उपयोगकर्ता इंटरफ़ेस

en: Not found
hi: नहीं मिला

en: Background color
hi: पृष्ठभूमि का रंग

en: Position
hi: स्थान

en: About
hi: के बारे में
