Vide (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: User interface
hu: Felhasználói felület

en: Not found
hu: Nem található

en: Volume
hu: Mennyiség

en: Loop
hu: Ismétlés

en: Background color
hu: Háttérszín

en: Position
hu: Elhelyezkedés

en: Class name
hu: Osztálynév

en: Requirements
hu: Előfeltételek

en: Autoplay
hu: Automatikus lejátszás

en: About
hu: Leírás

en: Muted
hu: Némított
