Vide (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: User interface
id: Antarmuka pengguna

en: Not found
id: Tidak ditemukan

en: Loop
id: Pengulangan

en: Background color
id: Warna latar belakang

en: Position
id: Posisi

en: About
id: Tentang
