Vide (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: User interface
is: Notendaviðmót

en: Not found
is: Fannst ekki

en: Background color
is: Bakgrunnslitur

en: Position
is: Staðsetning

en: jQuery Update
is: jQuery Uppfærsla

en: About
is: Um
