Vide (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: User interface
kn: ಬಳೆಕೆದಾರರ ಇಂಟರ್ಫೇಸ್

en: Not found
kn: ಕಂಡುಬಂದಿಲ್ಲ

en: Volume
kn: ಧ್ವನಿಯ ಪ್ರಮಾಣ

en: Background color
kn: ಹಿನ್ನಲೆ ಬಣ್ಣ

en: Position
kn: ಸ್ಥಾನ

en: Requirements
kn: ಅಗತ್ಯ ಅಂಶಗಳು

en: About
kn: ಕುರಿತು
