Vide (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: User interface
ku: ڕووکاری بەکارهێنەر

en: Not found
ku: نەدۆزرایەوە

en: Background color
ku: ڕەنگی پاشبنەما

en: jQuery Update
ku: نوێکردنەوەی jQuery

en: About
ku: دەربارە
