Vide (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: User interface
lt: Vartotojo sąsaja

en: Not found
lt: Nerasta

en: Loop
lt: Ciklas

en: Background color
lt: Fono spalva

en: Position
lt: Pozicija

en: Class name
lt: Klasės pavadinimas

en: About
lt: Apie
