Vide (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: User interface
lv: Lietotāja saskarne

en: Not found
lv: Nav atrasts

en: Loop
lv: Cilpa

en: Background color
lv: Fona krāsa

en: Position
lv: Pozīcija

en: Autoplay
lv: Automātiskā atskaņošana

en: About
lv: Par
