Vide (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: User interface
oc: Interfàcia de l'utilizaire

en: Not found
oc: Pas trobat

en: Loop
oc: Bocla

en: Background color
oc: Color de rèireplan

en: Position
oc: Posicion

en: About
oc: A prepaus
