Vide (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: User interface
pl: Interfejs użytkownika

en: Not found
pl: Nie znaleziono

en: Volume
pl: Głośność

en: Loop
pl: Pętla

en: Background color
pl: Kolor tła

en: Position
pl: Pozycja

en: Requirements
pl: Wymagania

en: Autoplay
pl: Autoodtwarzanie

en: About
pl: O stronie

en: Muted
pl: Wyciszone
