Vide (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: User interface
pt: Interface do utilizador

en: Not found
pt: Não encontrado

en: Loop
pt: Ciclo

en: Background color
pt: Cor de fundo

en: Position
pt: Posição

en: Class name
pt: Nome da classe

en: Requirements
pt: Requisitos

en: Autoplay
pt: Início automático

en: About
pt: Sobre

en: Muted
pt: Silenciado
