Vide (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: User interface
ru: Интерфейс пользователя

en: Not found
ru: Не найдено

en: Volume
ru: Объем

en: Loop
ru: Цикл

en: Background color
ru: Цвет фона

en: Position
ru: Позиция

en: Class name
ru: Имя класса

en: Requirements
ru: Требования

en: Autoplay
ru: Автовоспроизведение

en: About
ru: Информация

en: Muted
ru: Заглушен
