Vide (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: User interface
sk: Používateľské rozhranie

en: Not found
sk: Nenájdené

en: Volume
sk: Objem

en: Background color
sk: Farba pozadia

en: Position
sk: Pozícia

en: Class name
sk: Názov triedy

en: Requirements
sk: Požiadavky

en: About
sk: Informácie o
