Vide (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: User interface
sv: Användargränssnitt

en: Not found
sv: Hittades ej

en: Volume
sv: Volym

en: Background color
sv: Bakgrundsfärg

en: Class name
sv: Klassens namn

en: Requirements
sv: Krav

en: About
sv: Om
