Vide (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: User interface
tr: Kullanıcı arayüzü

en: Not found
tr: Bulunamadı

en: Loop
tr: Döngü

en: Background color
tr: Arkaplan rengi

en: Position
tr: Konum

en: Class name
tr: Sınıf adı

en: Autoplay
tr: Otomatik oynatma

en: About
tr: Hakkında

en: Muted
tr: Sessiz
