Vide (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: User interface
ug: ئىشلەتكۈچىلەر كۆزنىكى

en: Not found
ug: تاپالمىدى

en: Volume
ug: ئاۋاز

en: Loop
ug: دەۋرىي

en: About
ug: ھەققىدە
