Vide (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: User interface
uk: Інтерфейс користувача

en: Not found
uk: Не знайдено

en: Volume
uk: Об'єм

en: Loop
uk: Цикл

en: Background color
uk: Колір тла

en: Position
uk: Позиція

en: Class name
uk: Назва класу

en: Requirements
uk: Вимоги

en: Autoplay
uk: Автозапуск

en: jQuery Update
uk: Оновлення jQuery

en: About
uk: Про модуль

en: Muted
uk: Приглушено
