Vide (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: User interface
vi: Giao diện người dùng

en: Not found
vi: Không tìm thấy

en: Volume
vi: Thể tích

en: Loop
vi: Lặp

en: Background color
vi: Màu nền

en: Position
vi: Vị trí

en: Class name
vi: Tên lớp

en: Autoplay
vi: Tự động phát

en: About
vi: Giới thiệu
