Video (7.x-1.0-alpha2) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Type
be: Тып

en: List
be: Сьпіс

en: Description
be: Апісаньне

en: This action cannot be undone.
be: Увага: гэтае дзеяньне ня можа быць скасаваным.

en: Export
be: Экспарт

en: export
be: экспартаваць
