Video (7.x-1.0-alpha2) - en to ro translation catalogue (16 entries)

en: delete
ro: şterge

en: Delete
ro: Şterge

en: Operations
ro: Operaţii

en: Content
ro: Conţinut

en: Type
ro: Tip

en: List
ro: Lista

en: Description
ro: Descriere

en: File
ro: Fişier

en: Edit
ro: Modifică

en: This action cannot be undone.
ro: Această acţiune nu are cale de întoarcere.

en: edit
ro: modifică

en: Preset Name
ro: Nume Prestabilit

en: Width
ro: Lăţime

en: Height
ro: Inălţime

en: SWF Tools
ro: Unelte SWF

en: Other
ro: Altele
