Video (7.x-1.0-alpha2) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Content
ru: Утка

en: Type
ru: Янзы

en: List
ru: Даңзы

en: File
ru: Файл

en: Edit
ru: Өскертири

en: edit
ru: өскертири

en: Media
ru: Медиа
