Video (7.x-1.0-unstable2) - en to ur translation catalogue (13 entries)

en: delete
ur: حذف کریں

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Content
ur: متن

en: Type
ur: قِسم

en: List
ur: فہرست

en: Description
ur: وضاحت

en: File
ur: فائل

en: Edit
ur: تدوین

en: This action cannot be undone.
ur: یہ عمل ناقابلِ واپسی ہے۔

en: edit
ur: ترمیم

en: Export
ur: برآمد کریں

en: Preset Name
ur: پہلے سے طے شدہ نام
