Video (7.x-2.0-alpha5) - en to si translation catalogue (11 entries)

en: delete
si: මකාදැමීම

en: Status
si: තත්වය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: List
si: ලැයිස්තුව

en: Description
si: විස්තරය

en: File
si: ගොනුව

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: edit
si: සංස්‌කරණය

en: Export
si: අපනයනය කරන්න
