Video (7.x-2.10) - en to ca translation catalogue (44 entries)

en: delete
ca: suprimeix

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Content
ca: Contingut

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Description
ca: Descripció

en: File
ca: Fitxer

en: Edit
ca: Edita

en: None
ca: Cap

en: default
ca: predeterminat

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Name
ca: Nom

en: edit
ca: edita

en: Export
ca: Exporta

en: Terms and Conditions
ca: Condicions d'ús

en: Save
ca: Desa

en: Audio settings
ca: Preferències d'àudio

en: Players
ca: Reproductors

en: active
ca: actiu

en: configure
ca: configura

en: Advanced
ca: Avançat

en: Video Upload
ca: Pujada de vídeo

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Media
ca: Multimèdia

en: Duration
ca: Durada

en: Rules
ca: Regles

en: minutes
ca: minuts

en: Video
ca: Vídeo

en: revert
ca: reverteix

en: Audio sample rate
ca: Taxa de mostra d'àudio

en: Audio bitrate
ca: Taxa de bits d'àudio

en: Not supported
ca: Sense suport

en: Scheduling
ca: Programació

en: Your email address
ca: La vostra adreça de correu electrònic

en: Override defaults
ca: Sobreescriu els valors per defecte

en: no preview
ca: sense previsualització

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
ca: Avís: Assigneu-lo només als rols de confiança; aquest permís té implicacions en la seguretat.

en: Default: %value
ca: Per defecte: %value

en: None (original image)
ca: Cap (imatge original)

en: Linked to content
ca: Enllaçada al contingut

en: Nothing
ca: Res

en: @entity using @field
ca: @entity utilitza @field
