Video (7.x-2.10) - en to pl translation catalogue (90 entries)

en: delete
pl: usuń

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Content
pl: Zawartość

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Description
pl: Opis

en: File
pl: Plik

en: Edit
pl: Edytuj

en: None
pl: Brak

en: default
pl: domyślny

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Name
pl: Nazwa

en: edit
pl: edytuj

en: Export
pl: Eksportuj

en: Terms and Conditions
pl: Warunki i zasady

en: Save
pl: Zapisz

en: Audio settings
pl: Ustawienia audio

en: Players
pl: Odtwarzacze

en: Dimensions
pl: Wymiary

en: Node
pl: Węzeł

en: active
pl: aktywny

en: configure
pl: konfiguruj

en: Advanced
pl: Zaawansowane

en: Width
pl: Szerokość

en: Height
pl: Wysokość

en: General
pl: Ogólne

en: Duration
pl: Czas trwania

en: Rules
pl: Reguły

en: minutes
pl: minuty

en: Revert
pl: Przywróć

en: Video
pl: Wideo

en: revert
pl: przywróć

en: Player settings
pl: Ustawienia odtwarzacza

en: Audio channels
pl: Kanały audio

en: Audio codec
pl: Kodek audio

en: Video settings
pl: Ustawienia wideo

en: Presets
pl: Zestawy

en: Add preset
pl: Dodaj ustawienie

en: export
pl: eksportuj

en: Scheduling
pl: Harmonogram

en: Origin
pl: Źródło

en: Preset name
pl: Nazwa presetu

en: Your email address
pl: Twój adres email

en: Test mode
pl: Tryb testowy

en: Automatically start video on page load
pl: Automatyczne odtwarzanie po załadowaniu strony

en: Video player
pl: Odtwarzacz wideo

en: Video transcoder
pl: Transkoder wideo

en: Override defaults
pl: Nadpisz ustawienia

en: no preview
pl: brak podglądu

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
pl: Uwaga: tylko dla zaufanych ról; to uprawnienie dotyczy bezpieczeństwa.

en: Automatically start video buffering
pl: Automatyczne rozpoczęcie buforowania wideo

en: Default: %value
pl: Domyślnie: %value

en: Extension:
pl: Rozszerzenie:

en: Divx Player
pl: Odtwarzacz Divx

en: Real Media Player
pl: Odtwarzacz Real Media

en: FLV Flash Players
pl: Flashowe odtwarzacze FLV

en: SWF Flash Player
pl: Flashowy odtwarzacz SWF

en: Theora Player
pl: Odtwarzacz Theora

en: Transcoders
pl: Transkodery

en: Number of thumbnails
pl: Liczba miniaturek

en: Path to save thumbnails
pl: Ścieżka do zapisywania miniaturek

en: Import preset
pl: Importuj preset

en: None (original image)
pl: Brak (oryginalny obraz)

en: Linked to content
pl: Odnośnik do zawartości

en: Path to qt-faststart
pl: Ścieżka do qt-faststart

en: Nothing
pl: Niczego

en: HTML5 Player
pl: Odtwarzacz HTML5

en: Bypass video conversion
pl: Pomijanie konwersji wideo

en: Video convert on node submit
pl: Konwersja wideo podczas zapisania węzła

en: Override video thumbnails with default thumbnail
pl: Nadpisywanie miniaturek wideo domyślną miniaturką

en: Publish when conversion complete
pl: Publikowanie gdy konwersja zostanie zakończona

en: Upscale
pl: Skalowanie w górę

en: Audio quality
pl: Jakość audio

en: Autolevels
pl: Autopoziomy

en: Preset information
pl: Informacje o presecie

en: @entity using @field
pl: Encja @entity używająca pola @field

en: Video extensions
pl: Rozszerzenia wideo

en: Helper programs
pl: Pomocnicze programy

en: Path to flvtool2
pl: Ścieżka do flvtool2

en: Video optimization
pl: Optymalizacja wideo

en: Use preset dimensions for video conversion.
pl: Używanie wymiarów z zestawów do konwersji wideo.

en: No transcoder
pl: Brak transkodera

en: No Flash players detected.<br />You need to install !flowplayer or !jwplayer.
pl: Nie wykryto odtwarzaczy Flash.<br />Należy zainstalować !flowplayer lub !jwplayer.

en: Preserve aspect ratio
pl: Zachowaj proporcje

en: H.264 profile
pl: Profil h.264

en: Video watermark
pl: Znak wodny wideo

en: Available dimensions for converting and displaying videos
pl: Dostępne wymiary konwertowania i wyświetlania wideo

en: Path to FFmpeg or avconv executable
pl: Ścieżka do plików wykonywalnych FFmpeg lub avconv

en: Plain HTML5 video player with Flash fallback
pl: Zwykły odtwarzać wideo HTML5 ze wsparciem dla Flasha

en: Plain HTML5 audio player with Flash fallback
pl: Zwykły odtwarzać audio HTML5 ze wsparciem dla Flasha
