Video (7.x-2.11) - en to af translation catalogue (20 entries)

en: delete
af: verwyder

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Content
af: Inhoud

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Description
af: Beskrywing

en: File
af: Lêer

en: Edit
af: Wysig

en: None
af: Geen

en: default
af: verstek

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: Name
af: Naam

en: edit
af: redigeer

en: Export
af: Voer uit

en: Save
af: Stoor

en: Node
af: Mode

en: active
af: aktief

en: configure
af: verstel

en: Revert
af: Rol terug

en: revert
af: rol terug
