Video (7.x-2.11) - en to fi translation catalogue (44 entries)

en: delete
fi: poista

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Content
fi: Sisältö

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Description
fi: Kuvaus

en: File
fi: Tiedosto

en: Edit
fi: Muokkaa

en: None
fi: Ei mitään

en: default
fi: oletus

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: Name
fi: Nimi

en: edit
fi: muokkaa

en: Export
fi: Vie

en: Save
fi: Tallenna

en: Dimensions
fi: Mittasuhteet

en: active
fi: aktiivinen

en: configure
fi: Muokkaa

en: Advanced
fi: Edistyneet

en: Width
fi: Leveys

en: Height
fi: Korkeus

en: General
fi: Yleiset asetukset

en: Duration
fi: Kesto

en: Rules
fi: Säännöt

en: minutes
fi: minuutti / minuutit

en: Revert
fi: Palauta käyttöön

en: revert
fi: palauta

en: Player settings
fi: Esityskerroksen asetukset

en: export
fi: lataa

en: Scheduling
fi: Ajastaminen

en: Your email address
fi: Sähköpostiosoitteesi

en: Test mode
fi: Testi-tila

en: Override defaults
fi: Ohita oletusasetukset

en: no preview
fi: ei esikatselua

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
fi: Varoitus: Aseta vain luotetuille rooleille; tällä oikeusmäärityksellä on vaikutuksia turvallisuuteen.

en: Default: %value
fi: Oletus: %value

en: None (original image)
fi: Ei mitään (alkuperäinen kuva)

en: Linked to content
fi: Linkitetty sisältöön

en: Nothing
fi: Ei mitään

en: Video thumbnails
fi: Videoiden pienoiskuvat

en: Upscale
fi: Skaalaa ylös

en: This must be enabled for the WYSIWYG integration to work correctly with this text filter.
fi: Tämän on toistaiseksi oltava käytössä jotta WYSIWYG integraatio toimii oikein tämän tekstisuodattimen kanssa.

en: @entity using @field
fi: entiteetti @entity käyttäen kenttää @field
