Video (7.x-2.11) - en to os translation catalogue (14 entries)

en: delete
os: схаф

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Content
os: Мидис

en: Cancel
os: Аппар

en: Description
os: Афыст

en: File
os: Файл

en: Edit
os: Раст кæнын

en: None
os: Нæйы

en: This action cannot be undone.
os: Ацы архайдæн аивæн нæй.

en: Name
os: Ном

en: Export
os: Экспорт

en: Save
os: Ныффысс
