Video (7.x-2.12) - en to dz translation catalogue (18 entries)

en: delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Content
dz: ནང་དོན་

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: default
dz: སྔོན་སྒྲིག་

en: This action cannot be undone.
dz: འ་ནི་བྱ་བ་འདི་  མ་འབད་བར་བཞག་མི་བཏུབ།

en: Name
dz: མིང་།

en: edit
dz: ཞུན་དག

en: Export
dz: ཕྱིར་འདྲེན་

en: Node
dz: མཐུད་མཚམས་

en: Access denied
dz: འཛུལ་སྤྱོད་འབད་ནི་འདི་ཉན་མ་བཏུབ།

en: active
dz: ཤུགས་ལྡན་ཚུ།

en: configure
dz: རིམ་སྒྲིག

en: revert
dz: རྒྱབ་ལོག།
